Kamienica Bakaliowa

Mieszkania w Gdyni Chwarznie

Trzy kondygnacyjna kamienica Bakaliowa położona jest na posesji o powierzchni 2,3 tys m2. Projekt i wykończenie budynku łączą w sobie tradycyjną technologię z pomysłowymi i efektownymi rozwiązaniami. Konstrukcja budynku z bloczków YTONG zapewnia mieszkańcom doskonałą izolację cieplną i akustyczną, co pozwala uzyskać niskie koszty eksploatacji mieszkań. Hala garażowa na 28 samochodów połączona z klatką schodową uniezależnia mieszkańców od warunków atmosferycznych. Klatka schodowa została wykończona w duchu współczesnej stylistyki wnętrzarskiej dużymi prostokątnymi kaflami w kolorach grafitu, które idealnie komponują się z odcieniami beżu w jakich utrzymana jest kolorystyka ścian i tapet.
Wykończenie kamienicy obejmuje również małą architekturę – oświetlenie, ławeczki, plac zabaw dla dzieci, dodatkowe miejsca parkingowe, a także urządzenie zieleni – trawa, krzewy, drzewa. 
W budynku znajduje się 19 mieszkań i jeden lokal biurowy. Okna w pokojach dziennych (z wyjątkiem mieszkania 1 pokojowego) są skierowane na południową lub zachodnią stronę, co zapewnia dobre doświetlenie. Mieszkańcy parteru i poddasza mogą korzystać z przestrzennych tarasów (od 13 do 20m2) wykończonych płytkami gresowymi w piaskowym kolorze. Kierując się dbałością o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców kamienicę ogrodzono, wyposażono w certyfikowane drzwi antywłamaniowe oraz w mieszkaniach na parterze zastosowano szyby o podwyższonej wytrzymałości.

Budynek jest usytuowany w jednej z atrakcyjniejszych mieszkaniowo dzielnic Gdyni. Jej atutem jest spokój oraz bliskość Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, który możemy podziwiać z okien mieszkań. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum Gdyni – bardzo dobre połączenia autobusowe z centrum (ok 10 min.) oraz szybki dojazd samochodem do obwodnicy (2 min).

Galeria

Zrealizowane inwestycje

Futura Park

Nowoczesne osiedle – Gdańsk Południe…

Willa Szotrmowa

Funkcjonalny apartamentowiec w Jastarni Opis…

Osiedle Łanowa

Wyjątkowe mieszkania w otoczeniu zieleni…

Osiedle Goplany 2

Domy w zabudowie bliźniaczej w…
Kontakt
close slider

Zadzwoń

tel: 58 550 00 30


LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIEWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest K&L Inwestycje z siedzibą w Sopocie.


Facebook