K&L Deweloper

Unikalna oferta

W życiu każdego człowieka przychodzi moment, w którym pojawia się potrzeba, a wręcz konieczność zakupu pierwszego własnego mieszkania lub przeprowadzenia się do znacznie bardziej funkcjonalnej powierzchni. W K&L realizujemy potrzeby naszych klientów.

Działamy na rynku już od wielu lat, a naszym celem jest wybór najdoskonalszych lokalizacji, w których następne budujemy nowoczesne i wygodne mieszkania. Trójmiasto to miejsce, w którym bardzo łatwo znaleźć doskonałą przestrzeń do życia, dlatego wciąż przeprowadzamy kolejne unikalne inwestycje.

Aktualna oferta

Park Rewerendy

Chwaszczyno | Gdynia…

Od listopada 2017 r. firma K&L nie prowadzi już realizacji projektów Futura Park oraz Kwartetu Polanki, które w całości zostały wydzielone i przeniesione do grupy kapitałowej dewelopera EURO STYL. W czerwcu br. Euro Styl S.A. stał się częścią Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. – wiodącego dewelopera w Polsce i lidera warszawskiego rynku mieszkaniowego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze autorskie pomysły zdobyły uznanie jednego z największych graczy na Trójmiejskim rynku deweloperskim. Dalsza sprzedaż i obsługa posprzedażowa osiedla Futura Park oraz Kwartet Polanki, odbywać się będzie bezpośrednio przez nowego właściciela projektów. Prosimy o kontakt z odpowiednimi działami.

Już wkrótce przedstawimy Państwu nowe projekty, będące aktualnie w fazie przygotowania.

Inwestycje zrealizowane

Futura Park

Nowoczesne osiedle – Gdańsk…

Willa Szotrmowa

Funkcjonalny apartamentowiec w Jastarni…

Osiedle Łanowa

Wyjątkowe mieszkania w otoczeniu…

Osiedle Goplany 2

Domy w zabudowie bliźniaczej…

Osiedle Goplany

Domy w zabudowie bliźniaczej…

Willa Piastowska

Kameralna oliwska willa przy…

Kamienica Bakaliowa

Mieszkania w Gdyni Chwarznie…

K&L Twój deweloper – Gdańsk

Na przestrzeni ostatniej dekady, w której prowadziliśmy działalność jako deweloper, Gdańsk był miejscem, gdzie zrealizowaliśmy większość naszych inwestycji mieszkaniowych. Nasi klienci szczególnie cenią sobie wyjątkowe lokalizacje naszych inwestycji na terenie miasta, które pozwalają uciec od wielkomiejskiego zgiełku i zbliżyć się do natury, a jednocześnie zapewniają komfortową komunikację z centrum miasta.

Nasze realizacje były przy tym nagradzane w lokalnych konkursach, dzięki czemu ugruntowaliśmy swoją pozycję, jako sprawdzonego i zaufanego dewelopera w Gdańsku i całym Trójmieście. Jednym z naszych celów jest pomoc w realizacji marzenia o własnej nieruchomości klientom, posiadającym zróżnicowane potrzeby. Dlatego budowane przez nas domy i mieszkania posiadają zróżnicowany metraż i rozwiązania funkcjonalne. Kreujemy przestrzeń życiową zarówno z myślą o singlach, parach, jak i rodzinach z dziećmi.

Bardzo ważne jest dla nas również bezpieczeństwo mieszkańców. Z tego względu nasze nieruchomości są odgrodzone i zabezpieczone przed przedostaniem się do nich osób niepożądanych. Pragniemy jednak wyróżniać się wśród deweloperów w Gdańsku harmonią naszych inwestycji z charakterem okolicy, dlatego każdy element aranżacji przestrzeni jest głęboko przemyślany.

K&L Twój deweloper – Gdynia

Jednak Gdańsk to oczywiście nie jedyne miejsce, w którym prowadzimy inwestycje mieszkaniowe jako deweloper. Gdynia jest dla naszych klientów równie atrakcyjną lokalizacją, w której budowaliśmy nowoczesne funkcjonalne kamienice, domy jednorodzinne i całe osiedla.

Poza zastosowaniem doskonałej jakości materiałów i nowoczesnych technologii budowlanych na tle deweloperów w Gdyni wyróżnia nas szczególna dbałość o komfort mieszkańców. Zapewniamy im między innymi dogodny dojazd do budynków w postaci solidnych dróg wewnętrznych, a także przestrzeń do parkowania aut pod dachem. Nie zapominamy również o osobach niepełnosprawnych i rodzicach niemowląt. Nasze inwestycje są wyposażone w specjalne platformy ułatwiające poruszanie się po ich terenie osobom na wózkach inwalidzkich, a także prowadzących wózki dziecięce.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu jak ważna dla mieszkańców jest estetyczna i funkcjonalna aranżacja przestrzeni. Posesje naszych budynków są doskonale oświetlone, a ponadto bogate w ozdobną roślinność i miejsca przeznaczone do wypoczynku. Najmłodsi mieszkańcy mogą liczyć na rozrywkę na placach zabaw. Dorośli chętnie zaś korzystają ze znajdujących się na terenie posesji ławeczek.

Standard dopasowany do potrzeb

Każdą inwestycję przeprowadzoną przez K&L cechuje również wysoka funkcjonalność. Nasze domy i mieszkania powstają w oparciu o doskonale nam znane potrzeby przyszłych mieszkańców. Lokale mają taką powierzchnię i układ przestrzenny, by doskonale wpasować się w oczekiwania osób w różnym wieku, rodzin o rożnej liczebności i trybie życia. Stawiamy na nowoczesne i energooszczędne rozwiązania przyczyniające się do wygody mieszkańców. Inwestycje przekazujemy naszym klientom w stanie deweloperskim lub na ich życzenie drobiazgowo wykańczamy, by jak najszybciej mogli zamieszkać w swojej nowej nieruchomości w Gdańsku, Gdyni lub innej lokalizacji. Nad tą częścią działalności K&L czuwa nasze własne biuro projektowe.

Unikalny design

Atrakcyjny wygląd zewnętrzny to kolejna wyjątkowa cecha naszych nieruchomości. Gdynia i Gdańskzasługują na piękne budynki, a my pragniemy wpisywać się w ten trend naszymi inwestycjami. Projektowane przez nas budynki mają różnorodny wygląd, począwszy od futurystycznego po nawiązujący do budownictwa willowego. Nigdy nie korzystamy z tych samych projektów. Każdy budynek, każde osiedle realizowane przez K&L ma swój unikalny charakter i własną tożsamość. To kolejna cecha za którą nasze nieruchomości w Gdańsku i Gdyni są cenione i chętnie wybierane przez klientów.

2 OSTATNIE DOMY W INWESTYCJI

Sprawdź ofertę »

Kontakt
close slider

Zadzwoń

tel: 58 550 00 30


LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE
Zgadzam się na otrzymanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej i telefonów komórkowych, informacji handlowej. W tym celu udostępniam KLIR I sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie swój adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego/stacjonarnego.
Niniejsze oświadczenie stanowi zgodę w rozumieniu art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U.02.144.1204 z późniejszymi zmianami, i może w każdej chwili zostać przeze mnie odwołane przez przesłanie oświadczenia o odpowiedniej treści na piśmie lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@kli.com.pl
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), dalej RODO, przez KLIR I spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie (81-850), ul. 3 Maja 67-69, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000607911, posiadającą NIP 5851473758 oraz REGON 36397778800000...czytaj dalej»

Facebook