Nasze autorskie projekty docenione przez największych

Od listopada 2017 r. firma K&L nie prowadzi już realizacji projektów Futura Park oraz Kwartetu Polanki, które w całości zostały wydzielone i przeniesione do grupy kapitałowej dewelopera EURO STYL.

W czerwcu br. Euro Styl S.A. stał się częścią Grupy Kapitałowej Dom Development S.A. – wiodącego dewelopera w Polsce i lidera warszawskiego rynku mieszkaniowego.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze autorskie pomysły zdobyły uznanie jednego z największych graczy na Trójmiejskim rynku deweloperskim.

Dalsza sprzedaż i obsługa posprzedażowa osiedla Futura Park oraz Kwartet Polanki, odbywać się będzie bezpośrednio przez nowego właściciela projektów. Prosimy o kontakt z odpowiednimi działami.

Już wkrótce przedstawimy Państwu nowe projekty, będące aktualnie w fazie przygotowania.

Ostatnie aktualności:

Czy umowa o pracę jest konieczna, jeśli chcemy dostać kredyt?

Nasze autorskie projekty docenione przez największych

Przegląd najlepszych miejsc do zamieszkania w Gdańsku

10 powodów, aby zamieszkać w Gdańsku

Kontakt
close slider

Zadzwoń

tel: 58 550 00 30


LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIEWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest K&L Inwestycje z siedzibą w Sopocie.


Facebook