Osiedle Goplany

Domy w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku Kiełpinie Górnym

Osiedle Goplany I to kompleks 8 budynków jedno lub dwurodzinnych położonych na działkach o powierzchni od 514 m2 do 1500 m2 . Oferowane były 3 typy nieruchomości: od 113 m2 do 269 m2.
Osiedle zostało ukończone w II kwartale 2013 r. 
Inwestycja zdobyła V miejsce w konkursie organizowanym przez Trojmiasto.pl. na najciekawsza inwestycję mieszkaniową 2013 roku.

Inwestycja została wybudowana w podmiejskiej, otoczonej lasami dzielnicy Gdańska – Kiełpinie Górnym. Sąsiadujące z inwestycją tereny zabudowane są domami jednorodzinnymi. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarownia przestrzennego w takim kierunku będzie się rozwijała cała dzielnica.
Kiełpino położone jest w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu przebiega wiele szlaków turystyki pieszej i rowerowej. Jeden z nich wiedzie do malowniczego, oddalonego o niecałe 2 kilometry jeziora Otomińskiego, które jest rajem dla wędkarzy oraz osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku.
Bliskość (3km) ważnego węzła komunikacyjnego zapewnia inwestycji doskonałą komunikację z Trójmiastem. Węzeł Karczemki to skrzyżowanie ulicy Kartuskiej z Obwodnicą Trójmiasta. Obecnie trwają prace modernizacyjne węzła – jego rozbudowa znacznie wpłynie na szybkość dojazdu do centrum Gdańska oraz, poprzez obwodnicę, do Sopotu i Gdyni.
W Kiełpinie Górnym znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole i żłobek, a w bezpośrednim sąsiedztwie dzielnicy apteki i ośrodki zdrowia. Osobom niezmotoryzowanym dojazd do centrum Gdańska umożliwiają miejskie linie autobusowe – nr 168 oraz 367. Przy węźle Karczemki znajduje się galeria handlowa CH Auchan.
Odległości:

  • centrum Gdańska – 11 km
  • węzeł Karczemki – 3 km
  • przystanek autobusowy – 100 m

Galeria

Zrealizowane inwestycje

Futura Park

Nowoczesne osiedle – Gdańsk Południe Opis inwestycji Inwestor…

Willa Szotrmowa

Funkcjonalny apartamentowiec w Jastarni Opis inwestycji Lokalizacja Opis…

Osiedle Łanowa

Wyjątkowe mieszkania w otoczeniu zieleni w Gdyni Dąbrowie…

Osiedle Goplany 2

Domy w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku Kiełpinie Górnym…
Kontakt
close slider

Zadzwoń

tel: 58 550 00 30


LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE

Facebook