Park Rewerendy

Chwaszczyno | Gdynia

Cenisz sobie bliskość natury, przestrzeń, a jednocześnie pragniesz być blisko miasta… Właśnie dla Ciebie powstało Osiedle Park Rewerendy. Prestiżowy kompleks mieszkaniowy wyróżniający się dogodną lokalizacją, nietuzinkową architekturą i jakością wykonania. Jest to idealne miejsce dla osób szukających zarówno aktywnego wypoczynku, jak i tych których cieszą uroki wielkomiejskiego życia.

Kameralne osiedle usytuowane jest w urokliwej części Chwaszczyna, przy ul. Rewerendy. Dwadzieścia domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej tworzy spokojną, sielską osadę, w której znajdziesz ciszę i odprężenie po intensywnym dniu w mieście. Otoczenie lasów i łąk stwarza mnóstwo możliwości aktywnego spędzania czasu, uprawiania sportów oraz relaksu w bezpośrednim kontakcie z naturą.

W ofercie posiadamy domy parterowe oraz piętrowe. Układ wewnętrzny domów projektowany jest w uzgodnieniu z klientem. Domy przekazywane są w standardzie deweloperskim. Na podstawie oddzielnej, szczegółowej umowy z klientem istnieje możliwość wykończenia ‚pod klucz’.

Osiedle oddalone jest 3 minuty od ul. Chwaszczyńskiej, która łączy je z obwodnicą Trójmiasta. Na ulicy Chwaszczyńskiej powstanie także węzeł nowej pd. obwodnicy trójmiasta tzw. trasy lęborskiej.
W bezpośredniej bliskości obwodnicy zlokalizowanych jest kilka dużych centrów handlowych. Szkoły, przedszkola, ośrodki zdrowia znajdują się w przylegających do Chwaszczyna dzielnicach Gdyni – w oddalonej o 3,5 km Dąbrowie lub oddalonych o 5 km Karwinach.

Przystanek prywatnej linii autobusowa znajduje się przy wjeździe do osiedla.

Rozkład jazdy

Odległości do:

  • centrum Gdyni – 13,5 km
  • centrum Sopotu – 12,3 km
  • granicy Gdańska – 28,7 km

ŚCIANY I POSADZKI

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z autoklawizowanego betonu komórkowego, docieplonych styropianem, pokrytym tynkiem silikatowym okładziny elewacyjne z płytki gresowej ścianki działowe z autoklawizowanego betonu omórkowego.

Wykończenie ścian wewnętrznych: tynk natryskowy gipsowy, w garażu tynk wapienno-cementowy.

Wykończenie posadzki w mieszkaniu – wylewka betonowa na styropianie
wykończenie posadzki na tarasach – kostka betonowa w poziomie parteru, płyty gresowe mrozoodporne – poziom piętra

Ściany garażu z autoklawizowanego betonu komórkowego
posadzka w garażu betonowa

DACH

Konstrukcja drewniana prefabrykowana, wiązary dachowe
pokrycie z systemowych paneli z blachy powlekanej łączonych na rąbek
świetliki dachowe


STOLARKA DRZWIOWA I OKIENNA

Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe z zamkiem antywłamaniowym produkcji HORMANN

Stolarka okienna pcv (współczynnik przenikalności cieplnej szyby u=1,1; pakiet szybowy jednokomorowy, w witrynach pakiet szybowy dwukomorowych, szyby bezpieczne klasy P2, rama sześciokomorowa od strony zewnętrznej pokryte powłoką akrylową)

Brama wjazdowa do garażu segmentowa produkcji HORMANN

INSTALACJE SANITARNE

Instalacja wodno – kanalizacyjna – z tworzywa (wykonanie podejść wodno – kanalizacyjnych pod urządzenia sanitarne bez wyposażenia w urządzenia sanitarne i baterie)

Instalacja centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej – piece dwufunkcyjne De Dietrich z zasobnikiem wody użytkowej o poj. 100 litrów w budynkach, wodne

Ogrzewanie podłogowe
podłączenia pralki – zimna woda i odpływ podłączenia zmywarki – zimna woda indywidualne liczniki wody, gazu i energii elektrycznej

INSTALACJA ELEKTRYCZNA

Punkty świetlne: w każdym pomieszczeniu 1 wypust sufitowy z włącznikiem w łazienkach dodatkowo zasilenie kinkietu

Gniazda elektryczne: przedpokój: 1 podwójne gniazdo wtykowe pokoje: pokój dzienny – 3 gniazda wtykowe podwójne i 1 gniazdo TV, pozostałe pokoje po 2 gniazda podwójne
kuchnia: 2 pojedyncze gniazda wtykowe z uziemieniem (lodówka i zmywarka), 2 gniazda podwójne, gniazdo trójfazowe do kuchenki elektrycznej, wypust do podpodświetlenia szafek, zasilanie do okapu kuchennego

Łazienka: 2 gniazda wtykowe bryzgoszczelne instalacja dzwonkowa
instalacja wideodomofonowa
instalacja telewizji satelitarnej

ZAGOSPODAROWANIE OSIEDLA I POSESJI INDYWIDUALNEJ

Ogrodzenie całego osiedla z furtką oraz bramą wjazdową automatyczną sterowaną pilotem (z możliwością otwierania bramy i furtki przy pomocy panela domowego). Monitoring strefy wjazdowej (możliwość podglądu z dwóch kamer przy pomocy panela domowego) droga i chodnik wewnętrzne z nawierzchnią utwardzoną. Ogrodzenie posesji każdego z domów(od frontu panelami systemowymi,pozostałe z siatki powlekanej). Utwardzone podjazdy z poziomu drogi wewnętrznej do garażu każdego z budynków. Trawniki na każdej z posesji.

 
NUMER
DZIAŁKA
POW. DOMU
CENA
KARTA
STATUS
35A*
950 m2
170,08 m2
799 000 zł
DRUKUJ
WOLNY
35B*
850 m2
170,08 m2
799 000 zł
DRUKUJ
WOLNY
35C
850 m2
170,08 m2
SPRZEDANY
35D
850 m2
170,08 m2
SPRZEDANY
35E
856 m2
170,08 m2
SPRZEDANY
35F
850 m2
170,08 m2
SPRZEDANY
35I
840 m2
253,03 m2
SPRZEDANY

Podane ceny zawierają podatek VAT.

* Budynek na etapie płyty fundamentowej. Stan deweloperski – ok. 12 miesięcy od podpisania umowy sprzedaży.

 

Galeria

Inwestycje zrealizowane

Futura Park
Nowoczesne osiedle – Gdańsk Południe Opis inwestycji Inwestor…
Willa Szotrmowa
Funkcjonalny apartamentowiec w Jastarni Opis inwestycji Lokalizacja Opis…
Osiedle Łanowa
Wyjątkowe mieszkania w otoczeniu zieleni w Gdyni Dąbrowie…
Osiedle Goplany 2
Domy w zabudowie bliźniaczej w Gdańsku Kiełpinie Górnym…
Kontakt
close slider

Zadzwoń

tel: 58 550 00 30


LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE

Facebook