Przegląd najlepszych miejsc do zamieszkania w Gdańsku

Wiele osób ceni sobie możliwość zamieszkania w wygodnym i dynamicznym miejscu nad morzem, dlatego takimi właśnie kryteriami kieruje się poszukując własnej nieruchomości. Gdańsk jest jednym z najszybciej rozwijających się miast w Polsce. Wraz z rozwojem Gdańska zwiększa się również zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym. Każdy poszukuje idealnego lokum dla siebie, w którym może się urządzić w sposób funkcjonalny, ale też przytulny. W odpowiedzi na marzenia klientów, deweloper K&L realizuje projekty, mające zapewnić najlepsze możliwości dla osób poszukujących nowego domu.

Nieruchomości Gdańsk – prestiżowe lokalizacje

Jak w każdym mieście istnieją miejsca, w których większość ludzi chciałaby zamieszkać. Wybór miejsca jest niezwykle istotny ze względu na oczekiwania, jakie posiadają klienci. Jeśli więc ktoś docenia wyjątkowy charakter okolicy, warto zainwestować w perłę wśród nieruchomości. Gdańsk może się pochwalić dokładnie takim miejscem. Osiedle Kwartet Polanki znajdować się będzie w lokalizacji historycznie ważnej dla Gdańska, a projekty budynków idealnie wkomponowują się w otoczenie. Połączenie nowoczesności z historycznym elementem, a także funkcjonalnością, jest najlepszym rozwiązaniem dla ludzi, którzy po prostu wiedzą, czego oczekują – prestiżu i komfortu.

Nieruchomości Gdańsk – rozwojowe dzielnice

Warto również zainwestować w nieruchomości, które powstają w dynamicznie rozwijających się częściach Gdańska. Futura Park jest inwestycją w trakcie realizacji, znajdującą się w dzielnicy Gdańsk-Południe. Jest to osiedle, które swoją funkcjonalnością, a także przemyślanym projektem zachwyci każdego, kto z zamysłem chce urządzić swoje mieszkanie. Jest to również właściwe miejsce dla osób, które cenią rozwiązania przyjazne dla środowiska. Futura Park z pewnością pozytywnie wyróżnia się na tle lokalnych nieruchomości. Gdańsk zyska wkrótce kolejne wyjątkowe osiedle.

Nieruchomości Gdańsk-Oliwa

Wśród ukończonych inwestycji K&L wyróżnia się Willa Piastowska, usytuowana w Starej Oliwie. Bliskość najważniejszych punktów sprawia, że usytuowanie lokali mieszkaniowych jest wręcz znakomite. Funkcjonalność budynku, a także jego wyjątkowy projekt są z pewnością dużym atutem dla klientów, ceniących sobie takie połączenie.

Własny dom

Wśród marzeń klientów pojawiają się również te, żeby zamieszkać w domu, a nie w bloku. Osiedle Goplany I lub Osiedle Goplany II są zatem spełnieniem marzeń dla każdego, kto chce zamieszkać w spokojnej okolicy, w domu jedno bądź dwurodzinnym. Bliskość lasów jest z pewnością dużym atutem dla osób ceniących sobie kontakt z przyrodą. Wysokiej jakości wykonanie oraz funkcjonalność pozwoliły projektowi na zdobycie V miejsca w konkursie Trojmiasto.pl na najciekawszą inwestycję 2013.

Własne miejsce na Ziemi

Wśród nieruchomości, rozsianych w najróżniejszych lokalizacjach, każdy znajdzie odpowiednie miejsce dla siebie. Prestiżowe lokalizacje, spokojne, funkcjonalne osiedla, czy bliskość przyrody – niezależnie od tego, który z tych czynników jest najważniejszy w Gdańsku z łatwością znajdziemy swoją wymarzoną oazę. Projekty realizowane przez dewelopera wyróżniają się przede wszystkim dużą funkcjonalnością i stanowią odpowiedź na konkretne potrzeby przyszłych mieszkańców. Lokale spełniają wymogi nawet najbardziej wymagających klientów, którzy chcą dostosować przestrzeń do własnych planów.

Ostatnie aktualności:

Czy umowa o pracę jest konieczna, jeśli chcemy dostać kredyt?

Nasze autorskie projekty docenione przez największych

Przegląd najlepszych miejsc do zamieszkania w Gdańsku

10 powodów, aby zamieszkać w Gdańsku

Kontakt
close slider

Zadzwoń

tel: 58 550 00 30


LUB ZOSTAW KONTAKT DO SIEBIE
Zgadzam się na otrzymanie za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej i telefonów komórkowych, informacji handlowej. W tym celu udostępniam KLIR I sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie swój adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego/stacjonarnego.
Niniejsze oświadczenie stanowi zgodę w rozumieniu art. 10 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną, Dz.U.02.144.1204 z późniejszymi zmianami, i może w każdej chwili zostać przeze mnie odwołane przez przesłanie oświadczenia o odpowiedniej treści na piśmie lub pocztą elektroniczną na adres: biuro@kli.com.pl
Podane dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z Rozporządzeniem 2016/679 – rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1), dalej RODO, przez KLIR I spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Sopocie (81-850), ul. 3 Maja 67-69, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000607911, posiadającą NIP 5851473758 oraz REGON 36397778800000...czytaj dalej»

Facebook