Jakie zabiegi można wykonać u dentysty?


Gabinet stomatologiczny przez wiele osób błędnie jest kojarzony z miejscem, gdzie wykonuje się bolesne zabiegi, na przykład borowanie, leczenie kanałowe, czy też usuwanie zębów stałych. Na szczęście wizyty u stomatolog wola to również poprawianie swojej urody, które można porównać do wizyt u kosmetyczki.
Dentysta może wykonać szereg zabiegów, dzięki którym zdrowe zęby będą wyglądały jeszczce lepiej.
Pierwszym z nich jest usuwanie kamienia nazębnego – jest to bardzo brzydko wyglądający nalot, który zbiera się w przestrzeni między zębowej, na tylnej ścianie zębów przednich oraz przy dziąsłach. Już na jednej wizycie, całkiem bezboleśnie możemy pozbyć się tego nieestetycznie wyglądającego nalotu.
Kolejnym z zabiegów jest wybielanie szkliwa zębowego. Metod na wybielanie zębów jest bardzo dużo. Po konsultacji lekarskiej będziemy wiedzieć jaka metoda jest dla nas najbardziej bezpieczna. Zęby można rozjaśnić o kilka tonów lub nawet do tak zwanego hollywoodzkiego uśmiechu.
Piękny i zdrowy uśmiech to wizytówka każdej osoby, dlatego warto regularnie korzystać z usług oferowanych w gabinecie stomatologicznym.